25ste Internationaal Toernooi De Paddel - 29 & 30 augustus 2020

Deelnemers
    1ste Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 30 ploegen
    1 Ieper 1 BelgiŽ 22/01/2020
    2 Denmark Men Denemarken 18/02/2020
    3 MOKKA 1 BelgiŽ 18/02/2020
    4 Viking Venlo A Nederland 03/03/2020
    5 RKV 1 BelgiŽ 06/03/2020
    6 GB U21 Men A Verenigd Koninkrijk 27/04/2020
    7 Groningen B Nederland 28/05/2020
    8 Canottieri Comunali Firenze ItaliŽ 03/06/2020
    9 Rothe M√ľhle Essen Duitsland 09/06/2020
    10 The Netherlands U21 Men Nederland 10/06/2020
    11 Swiss U21 Men Zwitserland 11/06/2020
    12 Swiss Men Zwitserland 11/06/2020
    13 BKS1 BelgiŽ 17/06/2020
    14 MKSF Men 1 Duitsland 19/06/2020
    15 KG Wanderfalke Essen Duitsland 22/06/2020
    16 MDR legends Nederland 24/06/2020
    17 The Netherlands Men Nederland 30/06/2020
    18 Saint Rijnland Nederland 01/07/2020
    19 Dragon Verenigd Koninkrijk
    20 East End Verenigd Koninkrijk
    21 Ireland u21 Ierland
    22 Kingston A Verenigd Koninkrijk
    23 Meridian E Verenigd Koninkrijk
    24 Saint Omer Frankrijk
    Dames Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 16 ploegen
    1 Bretagne Filles Frankrijk 10/03/2020
    2 GB U21 Women Verenigd Koninkrijk 27/04/2020
    3 Swiss y/o women Zwitserland 10/06/2020
    4 MKSF Women Duitsland 19/06/2020
    5 KKP Ladies Duitsland 26/06/2020
    6 NL Dames U21 B Nederland 26/06/2020
    7 Michiel de Ruyter Dames 1 Nederland 26/06/2020
    8 NL Dames U21 A Nederland 26/06/2020
    9 Deutschland Generationen-Team Duitsland 30/06/2020
    10 PSC Coburg Duitsland 01/07/2020
    11 1MKC Duisburg Damen Duitsland
    12 GB Women Verenigd Koninkrijk
    2de Divisie (Betaling = officieel ) max. 16 ploegen
    1 Meridian E Verenigd Koninkrijk 15/10/2019
    2 De Paddel Jeugd BelgiŽ 04/11/2019
    3 KKP Men Duitsland 24/01/2020
    4 Gekko jeugd BelgiŽ 17/02/2020
    5 bretagne U18 Frankrijk 10/03/2020
    6 Triton BelgiŽ 16/04/2020
    7 GB U21 Men B Verenigd Koninkrijk 27/04/2020
    8 Rothe M√ľhle Essen U21 Duitsland 09/06/2020
    9 Cherwell Verenigd Koninkrijk 09/06/2020
    10 Manchester Wildcats A Verenigd Koninkrijk 14/06/2020
    11 BKS2 BelgiŽ 17/06/2020
    12 GFPS Berschheem Duitsland 26/06/2020
    3de Divisie (Betaling = officieel ingeschreven) max. 12 ploegen
    1 De Paddel Dreamteam BelgiŽ 04/11/2019
    2 Zeewitoe Nederland 20/01/2020
    3 A.L.S.K.V. Levitas Nederland 27/01/2020
    4 MOKKA3 BelgiŽ 25/02/2020
    5 Bretagne U15 Frankrijk 10/03/2020
    6 MdR 3 Nederland 09/06/2020
    7 Manchester Wildcats B Verenigd Koninkrijk 14/06/2020
    8 De batavier Nederland 25/06/2020
    9 Triton 2 BelgiŽ 30/06/2020
    10 ship happens Nederland 30/06/2020
    11 Granite City Verenigd Koninkrijk 01/07/2020
    12 Batavier Nijmegen Nederland




Hoe in te schrijven:

Inschrijvingsgeld bedraagt 135 € (1ste divisie, Dames divisie ,2de klasse, 3de divisie enU15 division),

SEPA Overschrijven:

Op volgende rekening:
Post office: De Post 1 Ieper, Studentenstraat 10, B-8900 IEPER.
S.W.I.F.T.: BPOTBEB1
IBAN: BE22 0003 2576 9547

Account
Begunstigde:
Kanoclub De Paddel / Internationaal Kanopolo Toernooi, Madeliefjeslaan 7, B-8900 IEPER
Rekening: 000-3257695-47 met de mededeling " Team naam + divisie " voor 1/7/2020

Bitcoin:

https://www.bitkassa.nl/bitfactuur/de-paddel
Vul bij factuurnummer/omschrijving in: Team naam + divisie voor 1/72020


De eerste die betaald heeft, is de eerste op de inschrijvingslijst!